Foto

Özbesin Gıda A.Ş 1967 yılından bu yana faaliyet gösterdiği bir çok iş kolunda yer almış ve kuruluşundan bu yana geçen süreçte de büyüyerek varlığını sürdürmeyi başarmıştır.

   Perakende sektöründe Eskişehir'in önde gelen marketler zincirlerinden olan Özbesin"kalite,güven,lezzet"sloganıyla özdeşleşmiş,her geçen gün ulaştığı hedef kitlesiyle bu özelliğini kanıtlamıştır.

    Özbesin,tüm şubelerinde müşterileriyle kurduğu sıcak ilişkilerin yanısıra,kurumsallık yönüyle de,müşteri gözünden bakıldığında güçlü bir konumda yer almaktadır.

   Özbesin Marketler Zinciri,müşterisine sunduğu kaliteli hizmet anlayışı ile,müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen göstererek,müşteri sadakati oldukça yüksek olan bir perakendecidir.

  İş alanı olarak;gıda,et,besicilik,büyük ve küçük baş hayvan üreticiliği ve marketler zincirine sahip olan Özbesin A.Ş  kısa bir süre sonra hayata geçirmeyi düşündüğü bir çok projeye sahiptir

Sonrasında bir oda bir soba ve bir yaşam umutlarla beklentilerle dolu bir yaşam.Ticari yaşamda atılan küçük bir adım, bir başlangıç. Rüya kebap salonu kim bilebilirdiki. O zamanla sadece günlük rızkını çıkarmak için kurulan bu iş yeri büyük hedeflerin küçük temeli olacaktı. Hayatta herşey her zaman yolunda gitmiyor ama sabırla ve umutla herşey düzene girebiliyor. Ocakta kaynayarak bitiyordu müşteri bekleyen çorbalar. Ama her yeni gün yeni umutlar demekti. Sabırla hergün açıldı dükkan umut bağlandı emek verildi. Karşılığı yavaş yavaş alınmaya başlandı. Çocuklar, çocukluğun ne demek olduğunu anlayamadan minik bedenlerine yüklenen sorumluluklar. Çalıştılar sokakta oynayan çocuklara gıptayla neyi niçin yaptıklarını bilmeden çalıştılar ve öğrendiler çalışmanaın yaşamanın ne demek olduğunu. Belkide bu yüzden bu trenin dümeni oldular ve bütün sorumlulukları kolaylıkla üstlendiler. Sarıkamış'ın soğuğundan Eskişehir e uzanan bir yolculuk özenilenlerden beğenilenlere, hayallerden gerçekliğe, zayıflıktan güce, tek tabakTahta sofralardan beş yıldızlı sofralara uzanan bir yolculuk. Sandalyenin yatak kasalarının sofra yapıldığı bir şükredildiği günlerden gelen insanların başarısı. Peki bunca çaba bunca emek niyeydi yani yaşamlar için yeni yaşamlara rahat gelecek sağlayabilmek için. Erkeğiyle kadınıyla çocuğuyla yapısıyla genciyle yediden yetmişe kocaman bir ailenin tek bir bedende birleşerek verdiði bir mücadele. Halka hizmet olarak gidişini ibadet gibi yapan ve esnaflağını bu şuurda sürdüren insanların olağan üstü emekleri ile kurulmuş olan bir isim Özbesin. Emeğin helalin alınterinin işidir Özbesin. Geçmişinden güç alarak geleceğe güvenle bakan hergeçen gün sınırlarını zorlayan ve müşteriye hizmetin en iyisini hedefleyen bir şirkettir. Özbesin.

 

Detay

Deneme